Eshop - Kategorie

Plnicí pero KAWECO DIA2 - CHROM

Hodnocení: Nehodnoceno
Výrobce:KAWECO
Dostupnost: Není skladem
Kód zboží: 10000
Vyberte si variantu:
Cena
2.250 Kč
Popis produktu

Klasické plnicí pero KAWECO DIA2 je vybaveno hrotem s iridiovou špičkou předního výrobce Bock Heidelberg. Pero je možno napájet konvertory i jednorázovými náplněmi. Hroty jsou dostupné ve velikostech EF, F, M, B, BB. Vyrobeno z velice kvalitního akrylu obráběného na CNC strojích. Kovové části jsou vyrobeny z mosazi a následně chromovány.   

Výrazné rýhování na víčku a těle dal černé leštěné sérii Kaweco DIA2 jedinečný designový prvek, který provází tuto modelovou řadu od svého začátku v letech 1930.

KAWECO DIA2 je klasickým psacím nástrojem, který splní každé přání. Krásný mosazný klip, kvalitní chromování všech kovových části. DIA2 nabízí čtyři psací systémy spolu s moderním multifunkčním nástrojem DIA2 KAWECOMAT. Nadčasová krása jako DIAmant.

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení zboží

Naši partneři a značky

Novinka

Jsme oficiální zástupci společnosti KAWECO na Českém trhu.

~ Bogdan Jakubek

MIDORI

Mezi další výjimečné produkty patří výrobky společnosti MIDORI. Jedná se o japonskou značku, která se již od roku 1950 zabývá výrobou papíru, papíru zaměřeného na maximální psací komfort. K dnes již kultovním výrobkům této japonské společnosti patří řada TRAVELR’S NOTEBOOK, která využívá mnohaleté zkušenosti této společnosti ve výrobě papíru a přidává něco navíc … dotek dálek a chuť cestovat, rustikální ale přesto velice moderní a čistý design.

Novinka

Jsme oficiální zástupci společnosti KAWECO na Českém trhu.

~ Bogdan Jakubek

Kontaktujte nas

Tel: +420 605 941 991

Mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.