Eshop - Kategorie

Tužky BLACKWING "SOFT" - 12 kusů.

Doprava zdarma
Hodnocení: Nehodnoceno
POZOR - Nejste si jisti jakou tužku BLACKWING si vybrat? Nyní možno tužky částečně v krabičkách promíchat. Více info telefonicky +420 605 941 991.
Výrobce:BLACKWING
Dostupnost: Není skladem
Kód zboží: 103780
Cena
900 Kč
Popis produktu

PALOMINO BLACKWING „SOFT“

Historie tužky BLACKWING se začala psát v 1930 roce, kdy se dostává na trh vyráběná firmou Eberhard Faber. Tužka Blackwing se velice rychle dostává do povědomí a stává se kultovní záležitostí díky vítězům cen Grammy, Oskarů nebo Pulitzerový ceny, kteří je používali.

Když byla v 1990 roce jejich výroba ukončena, stalo se něco nezvyklého, což byl další z mezníku v historii BLACKWING. Kusy, které se nacházely na trhu, dosáhly neuvěřitelné ceny 40 dolarů za kus, a stala se tak nejdražší dřevěnou tužkou na světě.

Velice kvalitní grafitová náplň a výměnné gumičky jsou základními znaky řady BLACKWING, které jsou tak oblíbeny mezi uživateli na celém světě.

Blackwing používali mezi jinými John Steinbeck, Stephen Sondheim, Leonard Bernstein a take Chuck Jones, který vytvořil pomocí této neobyčejné tužky králíka Bugse a mnoho dalších postaviček populárních kreslených pohádek Looney Tunes.

Pro mnoho tvůrců je to nejlepší nástroj pro psaní a kreslení na světě.

Dnes vyrábí tužku Blackwing společnost Palomino, která je mnoho let známá výrobou produktů té nejvyšší kvality. Právě tato společnost se na žádost mnoha výtvarníků a autorů rozhodla navázat na slavnou historii této neobyčejné tužky v roce 2010, kterou dnes můžeme zakoupit pod tradičním názvem „602“ – velice populární mezi spisovateli, a také měkčí tužku „SOFT“ určenou pro kreslíře a malíře. Vyměnitelné různobarevné gumičky obšťastní jak tradicionalisty vyznávající klasický vzhled Blackwingů tak milovníky novinek.  

 

Blackwing Grand Piano Box je sada 10 tužek ve velice elegantní dřevěné lakované krabičce černé barvy.

 

Tuha: měkká - soft graphite

Kusů v balení: 12

Balení: Kartonová krabička

 

Vyrobeno v Japonsku.

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení zboží

Naši partneři a značky

Novinka

Jsme oficiální zástupci společnosti KAWECO na Českém trhu.

~ Bogdan Jakubek

Kontaktujte nas

Tel: +420 605 941 991

Mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.