Eshop - Kategorie

Midori Traveler's Notebook s MĚSÍČNÍM diářem pro rok 2017 - HNĚDÝ

Hodnocení: Nehodnoceno
Dostupnost: Není skladem
Doba dodání: NA OBJEDNÁVKU
Kód zboží: 26524006
Cena
1.500 Kč
NA OBJEDNÁVKU
Popis produktu

TRAVELER'S NOTEBOOK MONTHLY 2017 DIARY PACK je sada obsahující oblíbený kožený přebal v hnědé barvě, který je doplněn o diář na rok 2017 a to měsíční. Vše je doplněno průvodcem a sadou nálepek. 

Technická specifikace:

Bavlněný obal: H240 x W150mm

Kožený přebal: H218 x W130 x D10mm

2017 Měsíční diář H210 x W110 x D8mm

(Měsíční diář 2017 (Prosinec 2016 - Leden 2018/ 48 stránek) Vyrobeno v Japonsku.

Náhradní pruženka: Červená (26523006 Černý TN), Oranžová (26524006 Hnědý TN), Zelená (26525006 Camel TN). Vyrobeno v Thajsku.

Bonusové předměty: Průvodce a nálepky Vyrobeno v Japonsku.

 

Společnost MIDORI byla založena v roce 1950 v Japonsku a od svého vzniku se věnuje výrobě papíru a papírenského zboží, které ji proslavilo svou výjimečnou kvalitou. Mezi jedinečné a nyní již kultovní produkty patří Midori Traveler‘s Notebook.

Vzhled a vůně kůže, vyměnitelné, velice kvalitní papírové náplně a plastové doplňky vyráběné společností Midori v Japonsku, jsou hlavní důvody oblíbenosti Midori Traveler‘s Notebook, který pomáhá organizovat náš život o trochu lépe.

Midori Traveler‘s Notebook má velice příjemný vzhled, čisté linie, jednoduchou, ale rafinovanou konstrukci. Kožený přebalMidori Traveler‘s Notebookje vyráběn ručně ve městě Chiang Mai (Thajsko) pro společnost Midori.

Jednoduchost výměny papírových náplní možná bylo důvodem, pro který je tento systém tak oblíben. V nabídce je široká škála stylů a kvality papíru, která uspokojí jak vyznavače plnicích per, tak třeba všechny ty, kteří rádi používají vodní barvy pro tvorbu svých maleb. Je možno si vybrat z mnoha různých zápisníků od standardního linkovaného zápisníku, čtverečkovaného, či čistého papíru (náplně číslo 001, 002 a 003), až po diáře či „Special Drawing“ papíry. Nabídka je opravdu široká a veškeré produkty jsou vyrobeny přímo v Japonsku.

Midori Traveler‘s Notebookje dodáván ve standardním balení, které obsahuje kožený obal (z černé nebo hnědé kůže), bavlněný pytlík, náplň číslo 003 (003 čistý zápisník) a náhradní gumičku. Vše je pečlivě zabaleno v krásné krabičce z kvalitního balicího papíru.

Velikost Midori Traveler‘s Notebook je ideální pro každodenní používání či cestování. Mimo zápisníků pro Vaše poznámky, myšlenky, pocity, se zde najde místo pro mapu, lístek na vlak či letenku…

Česko je země příběhů… jaký je ten Váš?!

Jednotek v balení:1

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení zboží

Naši partneři a značky

Novinka

Jsme oficiální zástupci společnosti KAWECO na Českém trhu.

~ Bogdan Jakubek

MIDORI

Mezi další výjimečné produkty patří výrobky společnosti MIDORI. Jedná se o japonskou značku, která se již od roku 1950 zabývá výrobou papíru, papíru zaměřeného na maximální psací komfort. K dnes již kultovním výrobkům této japonské společnosti patří řada TRAVELR’S NOTEBOOK, která využívá mnohaleté zkušenosti této společnosti ve výrobě papíru a přidává něco navíc … dotek dálek a chuť cestovat, rustikální ale přesto velice moderní a čistý design.

Novinka

Jsme oficiální zástupci společnosti KAWECO na Českém trhu.

~ Bogdan Jakubek

Kontaktujte nas

Tel: +420 605 941 991

Mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.